0
ورود به حساب کاربری ثبت نام FA
PersianEnglishKurdish
پیش بینی ورزشی پیش بینی زنده نتایج زنده کازینو زنده پوکر آنلاین پاسور تخته نرد انفجار ورژن ۱ انفجار ورژن ۲ پوپ کازینو آنلاین بونوس های ویژه پشتیبانی راهنما
Norway
Eliteserien
Ham-Kam
۰
۰
Molde FK
Finished
۲۰:۳۰
Kristiansund BK
۱
۳
Lillestrom SK
Finished
۲۰:۳۰
Aalesunds FK
۱
۰
Stromsgodset IF
Finished
۲۰:۳۰
Viking Stavanger
۰
۰
Rosenborg BK
inprogress
۲۲:۳۰
Sarpsborg 08
۴
۳
Sandefjord
Finished
۲۰:۳۰
Republic of Korea
K-League 1
Suwon Samsung Bluewings
۰
۰
Incheon United FC
Finished
۱۵:۰۰
Daegu FC
۰
۰
Suwon City
Finished
۱۴:۳۰
Brazil
Serie A
Atletico Clube Goianiense
-
-
Sao Paulo FC
بازی شروع نشده است
۲۳:۳۰
Avai
۱
۲
Cuiaba
Finished
۱۸:۳۰
Santos FC Sao Paulo
۱
۲
CR Flamengo RJ
Finished
۰۲:۳۰
Palmeiras
۰
۲
Atletico Paranaense
Finished
۰۴:۳۰
EC Juventude
۱
۲
Atletico Mineiro
Finished
۰۰:۰۰
Fluminense RJ
۴
۰
Corinthians Paulista
Finished
۰۰:۰۰
Ceara CE
۱
۱
Internacional RS
Finished
۰۲:۳۰
China
Super League
Meizhou Hakka
۱
۰
Shenzhen FC
Finished
۱۳:۰۰
Zhejiang Lucheng Greentown
۰
۱
Henan Jianye
Finished
۱۶:۳۰
Wuhan Three Towns
۴
۲
Shanghai Shenhua
Finished
۱۶:۰۰
Tianjin Teda
۱
۲
Beijing Guoan FC
Finished
۱۴:۰۰
Shandong Luneng
۲
۰
Guangzhou City
Finished
۱۶:۰۰
Dalian Aerbing Yifang FC
۲
۲
Changchun Yatai
Finished
۱۴:۰۰
Argentina
Liga Profesional
Velez Sarsfield
۰
۱
Atletico Tucuman
Finished
۰۱:۳۰
Barracas Central
۱
۰
San Lorenzo
inprogress
۲۲:۳۰
Godoy Cruz
۱
۰
Colon de Santa Fe
Finished
۰۱:۳۰
Union Santa Fe
۳
۰
Atletico Lanus
Finished
۲۰:۳۰
Gimnasia y Esgrima La Plata
۱
۰
Defensa y Justicia
Finished
۰۴:۰۰
Brazil
Serie C
Mirassol FC
-
-
FC Atletico Cearense
بازی شروع نشده است
۲۳:۳۰
Brasil de Pelotas
۰
۰
Botafogo PB
Finished
۱۸:۳۰
Manaus FC
۴
۲
Ferroviario
Finished
۰۰:۳۰
Vitoria BA
۲
۰
Figueirense FC
Finished
۰۲:۳۰
AD Confianca SE
۱
۰
Volta Redonda
Finished
۰۱:۳۰
Paraguay
Primera Division
Cerro Porteno
۱
۰
Tacuary
Finished
۰۱:۳۰
Resistencia SC
۰
۴
Libertad Asuncion
Finished
۰۳:۴۵
Republic of Korea
K-League 2
Chungnam Asan
۰
۲
Busan I. Park
Finished
۱۳:۳۰
Seoul E-Land FC
۱
۱
Jeonnam Dragons
Finished
۱۵:۳۰
United States
MLS
Toronto FC
۰
۲
Seattle Sounders
Finished
۰۴:۰۰
Vancouver Whitecaps
۱
۰
Los Angeles FC
Finished
۰۶:۳۰
Africa
Africa Cup of Nations Women
Cameroon (W)
۰
۰
Zambia (W)
inprogress
۲۱:۳۰
Senegal (W)
۲
۰
Uganda (W)
Finished
۱۹:۳۰
Morocco (W)
۱
۰
Burkina Faso (W)
Finished
۰۱:۰۰
Sweden
Allsvenskan
IFK Norrkoping
۰
۱
IK Sirius FK
Finished
۲۰:۰۰
Djurgardens IF
۱
۰
Hammarby IF
Finished
۱۷:۳۰
Varbergs BoIS FC
۳
۰
IFK Varnamo
Finished
۱۷:۳۰
BK Hacken
۱
۱
IF Elfsborg
Finished
۲۰:۰۰
Kazakhstan
Premier League
FK Aksu
۱
۰
FK Kyzylzhar Petropavlovsk
Finished
۱۹:۳۰
FC Astana
۴
۰
Maktaaral FC
Finished
۱۷:۳۰
Kairat Almaty
۲
۰
FK Akzhayik Uralsk
Finished
۱۹:۳۰
Europe
UEFA U19 Championship Women Qualification
Norway U19 (W)
۰
۰
Sweden U19 (W)
inprogress
۲۲:۳۰
Germany U19 (W)
۰
۰
England U19 (W)
inprogress
۲۲:۳۰
France U19 (W)
۱
۱
Spain U19 (W)
Finished
۲۰:۰۰
Italy U19 (W)
۴
۰
Czech Republic U19 (W)
Finished
۲۰:۰۰
Egypt
League Cup
El Ismaily Sporting Club
۱
۱
Ghazl Al Mehalla
inprogress
۲۰:۳۰
United States
USL Championship
Las Vegas Lights
۰
۱
Detroit City FC
Finished
۰۷:۰۰
Atlanta United II
۲
۲
El Paso Locomotive FC
Finished
۰۴:۰۰
Louisville City FC
۲
۱
Birmingham Legion FC
Finished
۰۴:۳۰
Monterey Bay
۱
۱
New Mexico United
Finished
۰۶:۳۰
Indy Eleven
۰
۱
Miami FC
Finished
۰۴:۰۰
Tampa Bay Rowdies
۲
۰
Memphis 901 FC
Finished
۰۴:۰۰
San Antonio FC
۲
۰
Charleston Battery
Finished
۰۵:۳۰
Phoenix Rising
۲
۲
Orange County SC
Finished
۰۷:۰۰
Brazil
Serie B
AA Ponte Preta
۰
۰
Tombense MG
Finished
۱۸:۳۰
CR Vasco da Gama RJ
-
-
Sport Club do Recife
بازی شروع نشده است
۲۳:۳۰
EC Bahia
-
-
Gremio RS
بازی شروع نشده است
۲۳:۳۰
CRB Clube de Regatas Brasil
۱
۱
Guarani FC De Campinas
Finished
۰۴:۰۰
Nautico Capibaribe
۳
۱
Novorizontino SP
Finished
۰۲:۰۰
Vietnam
V-League
Da Nang
۲
۱
TT Ha Noi
Finished
۱۴:۳۰
Nam Dinh
۰
۱
Becamex Binh Duong FC
Finished
۱۵:۳۰
Mexico
LIGA MX
Pumas UNAM
۱
۱
Club Tijuana Xoloitzcuintles
inprogress
۲۱:۳۰
CD Chivas de Guadalajara
۰
۰
FC Juarez
Finished
۰۲:۳۰
Club Tigres de la UANL
۲
۳
Cruz Azul
Finished
۰۴:۳۵
Necaxa
۱
۳
Deportivo Toluca FC
Finished
۰۲:۳۰
Club America
۰
۰
CF Atlas Guadalajara
Finished
۰۶:۳۵
Morocco
Botola Pro
Rapide Club Oued Zem
۰
۱
Dhj Difaa Hassani Jdidi
inprogress
۲۱:۳۰
Chabab Mohammedia
۰
۲
MCO Mouloudia Oujda
inprogress
۲۱:۳۰
Japan
J4 League
Veertien Mie
۰
۰
Criacao Shinjuku
Finished
۱۰:۳۰
Kochi United SC
۳
۵
Maruyasu Industries SC
Finished
۱۰:۳۰
Kagura Shimane FC
۲
۲
MIO Biwako Shiga
Finished
۱۰:۳۰
Chile
Primera B
CD Puerto Montt
۱
۰
Magallanes Santiago
inprogress
۲۱:۰۰
Santiago Morning
۱
۱
Barnechea
Finished
۲۱:۰۰
Ecuador
Copa Ecuador
El Nacional Quito
۲
۱
Barcelona SC Guayaquil
Finished
۰۳:۳۰
Imbabura Sporting Club
۲
۱
Guayaquil City
Finished
۰۰:۳۰
CD Vargas Torres
۰
۰
Deportivo Aampetra
inprogress
۲۱:۳۰
China
League One
Guangxi Baoyun FC
۲
۲
Nantong Zhiyun
Finished
۱۲:۳۰
Qingdao Youth Island
۲
۱
Suzhou Dongwu
Finished
۱۲:۳۰
Japan
J3 League
Kamatamare Sanuki
۱
۰
Yokohama S.C.C
Finished
۱۱:۳۰
FC Gifu
۰
۵
Imabari FC
Finished
۱۴:۳۰
Australia
Western Australia Premier League Women
Perth SC (W)
۰
۱
Murdoch University Melville FC (W)
Finished
۱۱:۳۰
Australia
NPL Victoria
St Albans Saints
۰
۰
Heidelberg United
Finished
۰۹:۳۰
World
Friendly Club Matches
Karlsruher SC
۱
۲
SV Werder Bremen
Finished
۱۸:۰۰
FK Zenit St. Petersburg
۱
۰
FK Red Star Belgrade (Crvena Zvezda)
inprogress
۲۱:۳۰
FC Heidenheim 1846
۰
۱
Universitatea Craiova
Finished
۱۳:۳۰
FC Twente
۱
۰
FC Nordsjaelland
Finished
۱۶:۳۰
WSG Wattens Swarovski Tirol
۲
۰
FC Nurnberg
Finished
۱۷:۳۰
Radomiak Radom
۳
۲
Arka Gdynia
Finished
۱۳:۳۰
Bischofswerdaer FV
۱
۲
BSG Chemie Leipzig
Finished
۱۶:۰۰
Schwarz Weiss Essen
۰
۲
SC Rot-Weiss Essen
Finished
۱۷:۳۰
FK Lokomotiv Moscow
۴
۲
FK Fakel Voronezh
Finished
۱۸:۰۰
AFC Tubize
۰
۴
Zulte-Waregem
Finished
۱۸:۳۰
Radomlje
۱
۲
Slask Wroclaw
Finished
۲۰:۰۰
Aluminij
۱
۰
Universitatea Cluj
Finished
۲۰:۲۵
1.FC Dynamo Dresden
۰
۰
K. Sint-Truidense
Finished
۱۶:۳۰
TSV Fortuna Dusseldorf
۲
۱
SV Straelen
Finished
۱۶:۳۰
TSG Sprockhovel
۵
۰
FSV Duisburg
Finished
۱۷:۳۰
FC Viktoria Otrokovice
۰
۱
MFK Nova Dubnica
Finished
۱۷:۳۰
Gosport Borough FC
۱
۰
Portsmouth
Finished
۱۸:۳۰
Lulea IFK
۲
۱
Umea FC
Finished
۱۸:۳۰
FK Baltika Kaliningrad
۰
۱
Alania Vladikavkaz
Finished
۱۹:۳۰
Nigeria
Premier League
MFM - Mountain of Fire and Miracles FC
۱
۲
Niger Tornadoes
Finished
۱۹:۳۰
Remo Stars
۱
۰
Enyimba
Finished
۱۹:۳۰
Kwara United
۳
۰
Nasarawa United
Finished
۱۹:۳۰
Plateau United
۲
۱
Lobi Stars
Finished
۱۹:۳۰
Rivers United Dolphins
۱
۰
Kano Pillars
Finished
۱۹:۳۰
Wikki Tourist
۲
۰
Akwa United
Finished
۱۹:۳۰
Estonia
Meistriliiga
JK Nomme Kalju
۳
۱
FC Kuressaare
Finished
۱۸:۴۵
Norway
2. Division Group 1
Egersund IK
۱
۲
Strommen IF
Finished
۱۸:۳۰
Kvik Halden FK
۱
۲
Odds Ballklubb II
Finished
۲۰:۳۰
Vard Haugesund
۴
۲
Ullern
Finished
۱۶:۳۰
Staal Jørpeland
۱
۴
Moss
Finished
۱۷:۳۰
Sotra Sportsklubb
۴
۲
Oern-Horten
Finished
۱۵:۱۵
Republic of Korea
K3 - League
Pocheon Citizens FC
۱
۱
Ulsan Citizen
Finished
۱۲:۳۰
Dangjin Citizen FC
۳
۲
Gangneung City
Finished
۱۴:۳۰
Hwaseong FC
۱
۱
Busan Transport Corp
Finished
۱۴:۳۰
Japan
L1 League Women
Ehime FC (W)
۲
۳
Nittaidai Nippon Scu (W)
Finished
۱۰:۳۰
Iga Kunoichi (W)
۴
۰
Angeviolet Hiroshima (W)
Finished
۱۲:۳۰
Orca Kamogawa FC (W)
۲
۰
Speranza Takatsuki FC (W)
Finished
۱۰:۳۰
Venezuela
Primera Division
Caracas FC
۳
۱
Zulia FC
Finished
۰۳:۴۵
Deportivo Tachira FC
۱
۰
Mineros de Guayana
Finished
۰۱:۳۰
Japan
L2 League Women
FC Yamato Sylphid (W)
۲
۱
Okayama Yunogo Belle (W)
Finished
۱۰:۳۰
Norddea Hokkaido (W)
۰
۰
Tsukuba University (W)
Finished
۰۸:۳۰
Fukuoka Anclas (W)
۰
۱
Shizuoka Sangyo University (W)
Finished
۱۰:۳۰
Norway
1. Division
Skeid Oslo
۳
۲
Grorud
Finished
۱۷:۳۰
Mjondalen IF
۲
۴
Stabaek
Finished
۱۷:۳۰
KFUM Oslo
۳
۲
Sogndal IL
Finished
۱۷:۳۰
Brazil
Serie D Group 7
Portuguesa RJ
۰
۰
Perolas Negras
inprogress
۲۲:۳۰
Australia
Queensland Cup Women
Sunshine Coast Wanderers (W)
۲
۱
Gold Coast United (W)
Finished
۱۰:۳۰
Peru
Primera Division
Carlos A. Mannucci
۰
۱
Sporting Cristal Lima
inprogress
۲۱:۳۰
EM Deportivo Binacional
۳
۰
FC Carlos Stein
Finished
۰۳:۳۰
Cienciano Cusco
۵
۳
Universidad San Martin
Finished
۰۰:۴۵
Bolivia
LFPB
Nacional Potosi
-
-
Aurora
بازی شروع نشده است
۲۳:۳۰
Oriente Petrolero
۳
۰
The Strongest La Paz
Finished
۰۴:۰۰
Real Tomayapo
۲
۱
Royal Pari
Finished
۰۱:۴۵
Australia
NPL Capital Territory
Gungahlin United FC
۴
۳
O'Connor Knights
Finished
۰۹:۳۰
Canberra Croatia
۴
۰
Belconnen United
Finished
۰۹:۳۰
Argentina
Primera B Nacional
San Martin de San Juan
-
-
Sacachispas
بازی شروع نشده است
۲۳:۰۰
CA San Telmo
۰
۰
Ferro Carril Oeste
inprogress
۲۲:۳۰
Club Atletico Guemes
-
-
CD Maipu
بازی شروع نشده است
۲۳:۳۰
CA All Boys
۳
۱
Quilmes Atletico Club
Finished
۰۲:۴۰
Gimnasia Mendoza
۱
۰
Independiente Rivadavia
inprogress
۲۲:۱۵
Guillermo Brown
۰
۱
CA Defensores de Belgrano
inprogress
۲۲:۳۰
Flandria
-
-
Deportivo Moron
بازی شروع نشده است
۲۳:۰۰
Chacarita Juniors
۲
۱
Brown de Adrogue
Finished
۰۳:۴۰
CA Estudiantes Caseros
۲
۰
Agropecuario
Finished
۰۱:۳۵
Deportivo Santamarina
-
-
Tristan Suarez
بازی شروع نشده است
۲۳:۳۰
CA Chaco For Ever
-
-
Club Atletico Mitre
بازی شروع نشده است
۲۳:۳۰
Chile
Segunda Division
Iberia
۰
۱
General Velasquez
Finished
۰۰:۰۰
Paraguay
Championship Women
Tacuary (W)
۱
۱
Sportivo Ameliano (W)
Finished
۱۸:۰۰
Peru
Reserve League
Sport Chavelines Juniors Reserves
۱
۰
Atletico Grau Reserves
Finished
۲۰:۳۰
Academia Deportiva Cantolao Reserves
۳
۲
Sport Boys Reserves
Finished
۰۱:۰۰
Deportivo Llacuabamba Reserves
۲
۴
UTC Cajamarca Reserves
Finished
۱۹:۳۰
Iraq
Iraqi Premier League
AL Zawraa SC
۰
۱
Al Najaf
inprogress
۲۲:۰۰
Brazil
Brasileiro U20
Cruzeiro MG U20
۰
۰
EC Bahia U20
Finished
۱۸:۳۰
Brazil
Serie D Group 5
Anapolis FC
-
-
Gremio Anapolis
بازی شروع نشده است
۲۳:۳۰
CEO Varzeagrandense
۱
۲
Ceilandia EC
Finished
۱۹:۳۰
Brazil
Serie D Group 6
Pouso Alegre
-
-
URT MG
بازی شروع نشده است
۲۳:۰۰
Brazil
Carioca U20
Bonsucesso U20
۱
۰
Tigres do Brasil U20
inprogress
۲۲:۱۵
Republic of Korea
K-4 League
Yangpyeong FC
۲
۱
Pyeongchang FC
Finished
۱۲:۳۰
Jinju Citizen FC
۱
۰
Daegu FC Reserves
Finished
۱۳:۳۰
Seoul United
۲
۰
Geoje Citizen FC
Finished
۱۲:۳۰
Daejeon Hana Citizen II
۲
۱
Seoul Jungnang
Finished
۱۱:۳۰
Chuncheon FC
۳
۰
Gangwon FC Reserves
Finished
۱۲:۳۰
Norway
3. Division avd. 2
Brumunddal
۳
۰
Volda
Finished
۱۵:۳۰
Lillehammer
۰
۲
Kongsvinger 2
Finished
۱۸:۳۰
Australia
Queensland Premier League 3
Bayside United
۳
۱
Mount Gravatt Hawks
Finished
۱۱:۳۰
Southport Warriors
۰
۰
Burleigh Heads
Finished
۰۹:۳۰
United States
NISA
Chattanooga FC
۲
۱
AC Syracuse Pulse
Finished
۰۴:۰۰
LA Force
۰
۰
ASC San Diego
Finished
۰۶:۳۰
United States
USL League One
Richmond Kickers
۴
۱
North Carolina
Finished
۰۳:۳۰
Central Valley Fuego
۰
۱
South Georgia Tormenta FC
Finished
۰۷:۰۰
Brazil
Campeonato Mineiro U20
Nacional AC SP U20
۱
۲
AC Tres Coracoes U20
Finished
۱۷:۳۰
Betim U20
۳
۰
CA Serranense U20
inprogress
۲۱:۳۰
Gambia
GFA Premier League
Banjul United
۰
۰
Steve Biko FC
Finished
۲۰:۳۰
Real de Banjul FC
۰
۰
Falcons FC
inprogress
۲۲:۳۰
Brazil
Baiano 2
Juazeiro BA
-
-
Grapiuna AC
بازی شروع نشده است
۲۳:۰۰
Bangladesh
Premier League
Chittagong Abahani
۰
۰
Sheikh Jamal
Finished
۱۴:۳۰
Saif Sporting Club
۰
۰
Abahani Limited
Finished
۱۴:۳۰
Sheikh Russell KC
۰
۰
Uttar Baridhara Club
Finished
۱۴:۳۰
Lithuania
I Lyga
BE1 NFA
۲
۱
FK Panevezys II
Finished
۱۳:۳۰
BFA Vilnius
۳
۰
Banga Gargzdai II
Finished
۱۸:۳۰
United States
USL League Two
East Atlanta FC
۰
۲
One Knoxville SC
Finished
۰۴:۰۰
FC Miami City
۲
۳
The Villages
Finished
۰۳:۳۰
Northern Virginia FC
۱
۲
AC Commonwealth
Finished
۰۴:۰۰
Oakland County
۲
۵
Flint City Bucks
Finished
۰۳:۳۰
Ann Arbor
۱
۱
Lansing City
Finished
۰۴:۰۰
FA Euro New York
۲
۰
New Jersey Copa
Finished
۰۴:۳۰
Salt City SC
۳
۱
Colorado ISA
Finished
۰۰:۳۰
Pathfinder FC
۲
۱
Black Rock FC
Finished
۰۳:۳۰
SC United Bantams
۱
۱
Tennessee SC
Finished
۰۴:۰۰
Reading United AC
۱
۱
West Chester United
Finished
۰۳:۳۰
Fort Wayne FC
۲
۲
South Bend Lions
Finished
۰۳:۳۰
Morris Elite
۰
۱
Long Island Rough Riders
Finished
۰۳:۰۰
Tri-Cities
۱
۰
South Georgia Tormenta FC II
Finished
۰۳:۳۰
Peachtree City MOBA
۳
۰
Southern Soccer Academy Kings
Finished
۰۴:۰۰
Westchester Flames
۱
۲
Manhattan SC
Finished
۰۴:۰۰
Little Rock Rangers
۲
۱
Mississippi Brilla
Finished
۰۴:۳۰
San Francisco Glens SC
۳
۰
Davis Legacy
Finished
۰۰:۳۰
West Virginia United
۳
۲
Charlotte Independence II
Finished
۰۳:۳۰
United States
MLS Next Pro League
Sporting Kansas City II
۴
۲
North Texas SC
Finished
۰۴:۳۰
Inter Miami II
۳
۱
Chicago Fire FC II
Finished
۰۳:۳۰
New York City FC II
۵
۱
FC Cincinnati II
Finished
۰۳:۳۰
Minnesota United FC II
۲
۰
Vancouver Whitecaps II
Finished
۰۴:۳۰
United States
NPSL
Denton Diablos FC
۱
۲
Lubbock Matadors
Finished
۰۵:۰۰
Northern Virginia United
۱
۲
Alexandria Reds
Finished
۰۰:۳۰
First State FC
۱
۲
Grove Soccer United
inprogress
۰۲:۳۰
Panathinaikos Chicago
۱
۳
Milwaukee Torrent
Finished
۰۴:۳۰
Hartford City
۲
۰
Valeo FC
Finished
۰۳:۳۰
Fort Worth Vaqueros FC
۶
۰
Coyotes FC
Finished
۰۵:۰۰
Philadelphia Lone Star FC II
۵
۱
FC Monmouth
Finished
۰۱:۳۰
North Alabama SC
۰
۲
Apotheos
Finished
۰۲:۰۰
Magia Futbol Academy
۰
۵
Miami Beach CF
Finished
۰۲:۳۰
Erie Commodores
۲
۱
FC Buffalo
Finished
۰۳:۳۰
Georgia Storm SA
-
-
Appalachian FC
Finished
۰۴:۰۰
Taiwan
Premier League
Hang Yuen
۱
۱
Taiwan Power Company
Finished
۱۲:۳۰
Australia
NPL New South Wales Women
NWS Koalas (W)
۰
۰
Macarthur Rams (W)
Finished
۱۳:۳۰
FNSW Institute (W)
۳
۱
Blacktown Spartans (W)
Finished
۰۹:۱۰
Apia Leichhardt Tigers (W)
۰
۰
Northern Tigers (W)
inprogress
۱۳:۴۵
Emerging Jets (W)
۱
۴
Sydney University FC (W)
Finished
۰۹:۵۵
Malaysia
Super League
Negeri Sembilan
۰
۱
Sabah
Finished
۱۶:۴۵
Terengganu
۲
۱
Pahang
Finished
۱۷:۳۰
Brazil
Paulista Serie B
Flamengo SP
۲
۰
CA Taquaritinga SP
Finished
۱۸:۳۰
AA Itarare
۲
۰
SKA Brasil
inprogress
۲۲:۳۰
GD Saocarlense
۴
۰
Manthiqueira SP
Finished
۱۷:۳۰
Lithuania
A Lyga
Siauliai FA
۳
۲
FK Dziugas Telsiai
Finished
۱۹:۲۵
Argentina
Torneo Federal A, Group A
Defensores de Pronunciamiento
۰
۰
CA Sarmiento de Resistencia
inprogress
۲۲:۳۰
Gimnasia y Tiro
-
-
Racing de Cordoba
بازی شروع نشده است
۲۳:۳۰
San Martin Formosa
-
-
Douglas Haig
بازی شروع نشده است
۲۳:۳۰
Finland
Kakkonen Lohko A
KuPS Akatemia
۰
۱
KäPa/PuLe
Finished
۲۰:۰۰
FC LaPa
۱
۲
PK Keski-Uusimaa
Finished
۱۷:۳۰
Chile
Primera Division
La Serena
-
-
O'Higgins
بازی شروع نشده است
۲۳:۳۰
Universidad de Chile
۲
۱
Union La Calera
Finished
۰۲:۰۰
Huachipato
۲
۲
Curico Unido
Finished
۰۴:۳۰
Finland
Kakkonen Lohko B
GrIFK Grankulla
۲
۱
VJS Vantaa
Finished
۲۰:۰۰
Mongolia
Premier League
BCH Lions
۲
۴
Deren
Finished
۰۹:۰۰
Khovd
۴
۰
Athletic 220
Finished
۰۹:۰۰
Tuv Buganuud
۰
۵
Khaan Khuns Erchim
Finished
۱۲:۰۰
Belarus
Premier League
BATE Borisov
۱
۱
Energetik-BGU
Finished
۱۹:۳۰
FC Gomel
۰
۰
Neman Grodno
inprogress
۲۱:۳۰
FC Vitebsk
۰
۱
Dinamo Brest
Finished
۱۷:۳۰
Zimbabwe
Premier Soccer League
Bulawayo Chiefs FC
۰
۱
Cranborne Bullets FC
Finished
۱۷:۳۰
Ngezi Platinum
۱
۱
Highlanders
Finished
۱۷:۳۰
Manica Diamonds F.C.
۰
۱
Bulawayo City FC
Finished
۱۷:۳۰
Ireland
U19 League
Sligo Rovers FC U19
۲
۳
Shamrock Rovers U19
Finished
۱۷:۳۰
Bohemians Dublin U19
۱
۵
Dundalk U19
Finished
۱۶:۳۰
Drogheda United U19
۲
۲
Finn Harps U19
Finished
۱۷:۳۰
Derry City U19
۳
۰
Athlone Town U19
Finished
۱۷:۳۰
Treaty United U19
۰
۲
Cobh Ramblers U19
Finished
۱۸:۳۰
Australia
Queensland Premier League
Caboolture
۰
۳
Rochedale Rovers
Finished
۱۲:۳۰
Ipswich Knights
۲
۳
Southside Eagles
Finished
۰۹:۳۰
Sunshine Coast Fire
۰
۰
Western Pride
inprogress
۱۰:۴۵
Argentina
Primera C Metropolitana
Real Pilar
-
-
Puerto Nuevo
بازی شروع نشده است
۲۳:۰۰
Club Leandro Niceforo Alem
-
-
CA Victoriano Arenas
بازی شروع نشده است
۲۳:۰۰
San Martin De Burzaco
-
-
Deportivo Laferrere
بازی شروع نشده است
۲۳:۰۰
Sportivo Italiano
-
-
CA Claypole
بازی شروع نشده است
۲۳:۰۰
Brazil
Serie D Group 8
Marcilio Dias
۰
۰
Azuriz
inprogress
۲۲:۳۰
Aimore
۱
۰
SER Caxias
inprogress
۲۲:۳۰
Singapore
NFL Division 1
Mattar Sailors FC
۰
۱
Katong FC
Finished
۱۳:۳۰
Warwick Knights FC
۲
۰
Yishun Sentek Mariners FC
Finished
۱۶:۰۰
Colombia
Regional League
Total Soccer
۳
۲
Leones Reserves
Finished
۰۱:۳۰
Latvia
LMT Virsliga
Tukums 2000
۲
۰
FS Metta/Lu
Finished
۱۹:۳۰
Australia
NPL South Australia
Adelaide United Youth
۲
۱
Cumberland United
Finished
۰۹:۳۰
Lithuania
II Lyga
FK Transinvest
۱
۱
Vilnius FK Zalgiris C
Finished
۲۰:۰۰
Suduva Marijampole II
۲
۱
FK Viltis Vilnius
Finished
۱۵:۰۰
Kauno Zalgiris II
۲
۰
Sveikata
Finished
۱۳:۳۰
United States
WPSL
North Alabama SC (W)
۲
۲
Chattanooga FC (W)
Finished
۰۵:۰۰
ISC Gunners FC (W)
۱
۰
Eugene Timbers Azul (W)
Finished
۰۲:۳۰
Sweden
Superettan
Vasteras SK FK
۱
۳
IK Brage Borlange
Finished
۱۵:۳۰
AFC Eskilstuna
۳
۱
IF Brommapojkarna
Finished
۱۷:۳۰
Kazakhstan
1. Division
Yassy Turkistan
۱
۰
FK Baykonur Kyzylorda
Finished
۱۶:۳۰
Asia
AFF U19 Championship
Singapore U19
۰
۱
Cambodia U19
Finished
۱۶:۳۰
Timor Leste U19
۰
۲
Laos U19
Finished
۱۲:۳۰
Argentina
Reserve League
CA Talleres de Cordoba Reserves
۰
۲
Tigre Reserves
Finished
۱۷:۳۰
San Lorenzo Reserves
۱
۰
Barracas Central Reserves
Finished
۱۷:۳۰
Atletico Tucuman Reserves
۱
۰
Velez Sarsfield Reserves
Finished
۱۷:۳۰
Latvia
1. Liga
FK Rezekne/Bjss
۱
۳
SK Kenagaroos/Salaspils
Finished
۱۸:۳۰
Brazil
Carioca Serie C
EC Vera Cruz RJ
۰
۲
Uni Souza
inprogress
۲۲:۱۵
CF Rio de Janeiro
۲
۰
Barcelona RJ
Finished
۱۷:۳۰
Imperio Serrano
۱
۰
Belford Roxo FC
Finished
۱۷:۳۰
SE Paraty RJ
۲
۱
Brescia Barra Clube
inprogress
۲۲:۱۵
Juventus RJ
۰
۰
Resende RJ
inprogress
۲۲:۱۵
Argentina
Primera B Metropolitana
Villa San Carlos
۱
۱
CA Ituzaingo
inprogress
۲۲:۳۰
CD UAI Urquiza
-
-
CA Fenix
بازی شروع نشده است
۲۳:۰۰
Mali
Premiere Division
AS Real Bamako
۱
۰
Cercle Olympique de Bamako
inprogress
۲۲:۳۰
Stade Malien
۴
۱
USC Kita
Finished
۲۰:۳۰
Brazil
Serie D Group 1
Amazonas FC
-
-
Trem AP
بازی شروع نشده است
۲۳:۳۰
Kenya
Super League
Fortune Sacco
۱
۰
Muranga Seal
Finished
۱۶:۳۰
SS Assad
۲
۰
Mara Sugar FC
Finished
۱۴:۳۰
Silibwet
۴
۱
Gusii FC
Finished
۱۶:۳۰
Vihiga United
۲
۱
Naivas FC
Finished
۱۶:۳۰
Brazil
Carioca 2
Macae Esporte
۰
۰
Friburguense RJ
inprogress
۲۲:۱۵
Brazil
Gaucho 2
Passo Fundo
۰
۰
Avenida
inprogress
۲۲:۳۰
Esportivo Bento RS
۱
۰
Lajeadense RS
inprogress
۲۲:۳۰
Estonia
Esiliiga B
Tartu JK Welco
۱
۱
JK Tallinna Kalev II
Finished
۱۶:۳۰
Brazil
Serie D Group 4
CS Esportiva AL
۰
۱
Lagarto AC
Finished
۰۲:۳۰
Santa Cruz FC
-
-
Juazeirense
بازی شروع نشده است
۲۳:۳۰
China
League 2
Yanbian Longding
۱
۱
Quanzhou Yassin
Finished
۱۲:۰۰
Dandong Tengyue
۰
۱
Wuhan Jiangcheng
Finished
۱۲:۰۰
Jiangxi Dark Horse Junior FC
۰
۱
Hainan Star
Finished
۱۲:۰۰
Australia
Capital Territory Premier League Women
Gungahlin United (W)
۳
۱
Tuggeranong United (W)
Finished
۰۹:۳۰
West Canberra Wanderers FC (W)
۰
۳
Canberra Olympic (W)
Finished
۰۷:۱۵
Tajikistan
Vysshaya Liga
FK Ravshan Zafarabad
۰
۰
Khatlon Bokhtar
Finished
۱۷:۰۰
Ravshan Kulob
۲
۰
FK Eskhata Khujand
Finished
۱۷:۰۰
Regartadaz Tursunzoda
۱
۳
FC Istiklol
Finished
۱۸:۳۰
Hong Kong
Division Three League Cup
Wing Go FC
۱
۱
Sai Kung
Finished
۱۴:۰۰
City FC
۴
۰
Ornament
Finished
۱۴:۰۰
Hong Kong Pegasus
۱
۲
Fukien AC
Finished
۱۲:۰۰
Tuen Mun FC
۳
۲
Lung Moon
Finished
۱۲:۰۰
Brazil
Gaucho U20
Ypiranga PE U20
۰
۰
Juventude RS U20
inprogress
۲۲:۳۰
Indonesia
President's Cup
Pusamania Borneo FC
۲
۱
PSM Makassar
Finished
۱۸:۰۰
PSIS Semarang
۲
۱
Bhayangkara Surabaya United
Finished
۱۳:۰۰
Venezuela
Segunda Division
Universidad Los Andes Merida
۰
۱
Urena Fc
Finished
۱۹:۳۰
Yaracuyanos FC
۱
۰
Dynamo Puerto FC
Finished
۰۰:۰۰
Trujillanos FC
۲
۰
Falcon Heroes FC
Finished
۰۰:۳۰
Australia
Queensland Premier League 2
North Star
۰
۲
Coomera
Finished
۰۹:۳۰
Australia
VIC Premier League Women
Melbourne University (W)
۳
۱
Geelong Galaxy (W)
Finished
۰۹:۳۰
Casey Comets (W)
۳
۲
South Yarra (W)
Finished
۰۹:۴۵
Boroondara Eagles (W)
۰
۰
Southern United (W)
Finished
۱۱:۵۰
Melbourne Knights (W)
۳
۱
Whitehorse United SC (W)
Finished
۰۷:۳۰
Australia
NPL Victoria U21
St. Albans Saints U21
۳
۲
Heidelberg United U21
Finished
۰۷:۰۰
Trinidad And Tobago
T & T Ascension Tournament
Deportivo PF
۵
۱
Moruga FC
Finished
۰۱:۳۰
Defence Force FC
۵
۰
Real West Fort
Finished
۰۳:۴۵
Australia
Capital Territory U23
Gungahlin Utd U23
۰
۱
O'Connor Knights U23
Finished
۰۷:۱۵
Canberra Croatia U23
۲
۰
Belconnen United U23
Finished
۰۷:۱۵
Australia
South Australia Premier League Women Reserves
Adelaide City Reserves (W)
۴
۰
Modbury Vista Reserves (W)
Finished
۱۰:۰۰
Latvia
2. Liga
SK Babites
۳
۴
FK Beitar
Finished
۲۰:۳۰
Brazil
Brazil Cup U20
Criciuma U20
۰
۰
Avai U20
inprogress
۲۲:۳۰
Myanmar
National League
Ayeyawady United
۳
۰
Rakhine United
Finished
۱۳:۰۰
Iceland
Urvalsdeild
Keflavik
-
-
Fram Reykjavik
بازی شروع نشده است
۲۳:۴۵
Paraguay
Division Intermedia
Atletico Colegiales
۲
۲
2 de Mayo
Finished
۱۸:۳۰
Pastoreo FC
۰
۰
Independiente FBC
Finished
۱۸:۳۰
Bhutan
Premier League
Tensung FC
۶
۰
Friends United FC
Finished
۱۴:۳۰
Gelsar FC
۱
۲
RTC FC
Finished
۱۷:۳۰
Malaysia
Premier League
PDRM
۲
۰
Perak
Finished
۱۷:۳۰
Australia
Queensland Premier League U23
Ipswich Knights U23
۰
۲
Southside Eagles U23
Finished
۰۷:۱۵
Caboolture FC U23
۰
۲
Rochedale Rovers U23
Finished
۱۰:۱۵
Hong Kong
Division One League Cup
Shatin SA
۰
۱
Wofoo Tai Po
Finished
۱۴:۱۵
North District
۱
۲
Sham Shui Po
Finished
۱۲:۰۰
Singapore
Premier League
Tanjong Pagar United FC
۰
۶
Lion City Sailors FC
Finished
۱۴:۰۰
Australia
NPL Northern New South Wales
Newcastle Olympic
۰
۰
Valentine Phoenix
Finished
۰۸:۳۰
Edgeworth Eagles
۰
۰
Charlestown Azzurri
Finished
۰۸:۳۰
United States
NWSL
NJ/NY Gotham FC (W)
۰
۳
Chicago Red Stars (W)
Finished
۰۳:۳۰
Japan
J2 League
Tokyo Verdy 1969
۲
۱
F.C. Ryukyu
Finished
۱۳:۳۰
Vietnam
V-League 2
Long An
۳
۱
CLB Bong da Hue
Finished
۱۴:۳۰
Cong Anh Nhan Dan
۲
۰
Binh Phuoc
Finished
۱۳:۰۰
Pho Hien
۱
۰
BHTS Quang Nam
Finished
۱۵:۳۰
Malawi
Super League
Red Lions
۰
۰
Dedza Dynamos
Finished
۱۷:۰۰
Rumphi United
۰
۲
Kamuzu Barracks
Finished
۱۷:۰۰
Iceland
U19 League
IBV KFS U19
۰
۰
Vestri/Horour U19
inprogress
۱۸:۳۰
Uruguay
Segunda B
Canadian SC
۱
۰
Tacuarembo
Finished
۱۸:۳۰
Mexico
U20 Championship
Unam Pumas U20
۲
۱
Tijuana U20
Finished
۱۸:۳۰
Atletico San Luis U20
۰
۰
Leon U20
inprogress
۱۸:۳۰
Iceland
2. Deild
Throttur Reykjavik
۲
۱
Volsungur
Finished
۲۰:۳۰
Argentina
Torneo Federal A, Group B
Club Circulo Deportivo
۰
۰
Sportivo Estudiantes
inprogress
۲۲:۳۰
CA Liniers Bahia Blanca
۰
۰
Atletico Camioneros
inprogress
۲۲:۳۰
Sportivo Penarol
۰
۰
Club Villa Mitre
inprogress
۲۲:۳۰
Ferro Carril Oeste General Pico
-
-
Club Cipolletti
بازی شروع نشده است
۲۳:۰۰
Juventud Unida Universitario
۱
۱
Sportivo Desamparados
Finished
۱۸:۳۰
CD Argentino Monte Maiz
-
-
Olimpo
بازی شروع نشده است
۲۳:۳۰
United States
USL Women
Indy Eleven (W)
۱
۱
Kalamazoo FC (W)
inprogress
۲۱:۳۰
Charlotte Independence (W)
۲
۰
Greenville Liberty (W)
Finished
۰۲:۳۰
Cameroon
Elite One
Canon Sportif de Yaounde
۳
۲
Les Astres
Finished
۱۹:۳۰
Eding Sport FC
۰
۰
Cotonsport de Garoua
inprogress
۲۳:۳۰
Russia
Supreme Division Women
Krasnodar FK (W)
۱
۰
Yenisey Krasnoyarsk (W)
Finished
۱۸:۰۰
Tanzania
Premier League
Prisons
۱
۳
Mtibwa Sugar
Finished
۱۷:۳۰
Mozambique
Mocambola
CD Costa do Sol
۲
۱
Ferroviario de Lichinga
Finished
۱۶:۳۰
Australia
NPL New South Wales
Sydney FC NPL
۲
۲
Blacktown City FC
Finished
۱۱:۰۰
Australia
Victoria State League 1
Whittlesea United SC
۳
۵
Corio
Finished
۰۹:۳۰
Argentina
Primera B Women
Velez Sarsfield (W)
۱
۱
CA Claypole (W)
Finished
۰۱:۳۰
CA Belgrano (W)
۱
۱
Banfield (W)
Finished
۱۸:۳۰
Sri Lanka
Super League
Super Sun SC
۰
۳
Java Lane SC
Finished
۱۴:۳۰
Crystal Palace SC
۴
۰
Police SC
Finished
۱۴:۳۰
Solid SC
۰
۶
Matara City SC
Finished
۱۴:۳۰
Norway
3. Division avd. 3
Haugesund 2
۴
۰
Bremnes
Finished
۱۷:۳۰
Estonia
Esiliiga
FCI Levadia Tallinn II
۱
۲
Viimsi JK
Finished
۲۰:۳۰
Brazil
Copa Paulista,Group 2
EC Sao Bernardo
۰
۱
Juventus SP
Finished
۱۷:۳۰
Rio Claro SP
۱
۴
EC Sao Bento
Finished
۱۷:۳۰
Australia
NSW Premier League Youth
Sydney FC U20
۱
۱
Blacktown City U20
Finished
۱۳:۰۰
Australia
Tasmania Championship
South Hobart Reserves
۰
۰
Olympia FC Warriors Reserves
Finished
۰۸:۳۰
Chile
Tercera Division
CD Municipal Mejillones
۱
۴
AC Colina
Finished
۰۰:۳۰
Latvia
3. Liga
RTU Riga
۰
۳
FK PPK
Finished
۱۳:۳۰
Sweden
Svenska Cupen
Rappe GOIF
۲
۴
Oskarshamns Aik
Finished
۱۶:۳۰
Dominican Republic
Liga Mayor
San Cristobal
۰
۱
Cibao FC
Finished
۰۰:۳۰
Moca FC
۱
۰
Atletico Vega Real
Finished
۰۲:۳۰
Atletico Pantoja
۱
۲
Delfines Del Este
Finished
۰۲:۳۰
Australia
NPL Victoria Women
FV Emerging (W)
۰
۲
Bayside Utd (W)
Finished
۰۹:۳۰
Belarus
1. Division
FC Smorgon
۳
۱
Dnepr Rogachev
Finished
۱۶:۳۰
Finland
Kansallinen Liiga Women
TPV (W)
۰
۲
FC Espoo (W)
Finished
۱۷:۳۰
United States
UWS
New Jersey Copa (W)
۱
۲
Keystone FC (W)
inprogress
۲۲:۳۰
Brazil
Catarinense 2
CA Carlos Renaux
-
-
Criciuma EC
بازی شروع نشده است
۲۳:۰۰